KONTAKTY

LS kurzy
Na nábřeží 1
370 01 České Budějovice
tel: +420 777 134 011
lskurzy@gmail.com

Kurzy pro seniory

S počítačem, chytrým telefonem či tabletem je možné se naučit pracovat v každém věku. Stačí jen chuť a najít někoho, kdo Vám pomůže se v těchto technologiích zorientovat. Pro mne je to radostí již 15 let. Učila jsem seniory v klubech a domovech důchodců, zájmových skupinových kurzech i na Univerzitě třetího věku.

Nejraději se věnuji seniorům v individuálních kurzech či kurzech pro dvojici či malou skupinu. Můžeme se velmi pružně domlouvat na obsahu výuky, nejen z hodiny na hodinu, ale také není problém změnit téma i během lekce, tak jak klient potřebuje. I proto kurzy nejsou v nabídce tematicky zaměřeny -  jen se odlišují počtem účastníků adélkou kurzu. Pokud budete s výukou spokojeni, můžeme se dále domluvit na navazující lekce. (pokud budete s výukou spokojeni, můžeme po skončení kurzu navázat dalšími lekcemi po společné domluvě). Reference na jednotlivé kurzy naleznete zde.

V případě zájmu, je možné vytvořit i kurz na míru pro větší skupinu. Ideální v tomto případě je mne kontaktovat a vše domluvíme společně.