KONTAKTY

LS kurzy
Na nábřeží 1
370 01 České Budějovice
tel: +420 777 134 011
lskurzy@gmail.com

Úvod » Kreativní diář

Kreativní diář

Konečně na něj došlo, první verze diáře nejen pro švadlenky, který si můžete poskládat podle své chuti. Listy jsou formátu A5, černobílé a vytištěné na kvalitní papír gramáže 120. Diář se chystá až po výběru stran a tak to cca týden potrvá, než bude k předání. Stránky je možné kdykoliv doobjednat po jednotlivých kusech. Některé budou k dispozici i při kurzech, tak si o ty chybějící řekněte. 
Pokud si zvolíte vazbu jako je na fotkách do 8 kroužků, diář bude v nich už svázán. Preferovanou barvu můžete uvést do poznámky v objednávce a nebo to nechat na mne.  Tyhle kroužky jsou tak trochu kouzelné, když vám přestanou stránky v diáři vyhovovat tak jak je máte, prostě je z kroužků sundáte a přendáte na to pravé místo. Listy se hodí i do klasického kroužkového bloku, ty mají více vazeb a tak je nebudu děrovat předem. Ale pokud si na předávku kroužkový blok donesete, můžeme u kávičky udělat společně. 

Jak na to? 

Vlastně úplně snadno. Zatím než se podaří nějak rozumně vytvořit objednávku zde na webu, vás odkaz dovede na formulář, ve kterém vše zaškrtáte, dopíšete přání a poznámky a pak se spolu spojíme a doladíme a pak se pustím do tisku a kompletace. Vše je ruční práce a dělám ji na míru vždy po každé objednávce.