KONTAKTY

LS kurzy
Na nábřeží 1
370 01 České Budějovice
tel: +420 777 134 011
lskurzy@gmail.com

PRŮBĚH KURZŮ, REFERENCE, FOTO » JAK KURZY PROBÍHAJÍ
Individuální kurzy

Ve výuce upřednostňuji individuální kurzy:

  • Ve skupinových kurzech musí lektor přizpůsobit tempo a kvalitu výuky všem přítomným a jít tzv. střední cestou, takže Vy buď nestíháte vše vstřebat a pochopit, anebo se nudíte, protože většinu věcí již znáte. V individuálním kurzu se lektorka věnuje jen Vám a tempo úroveň výuky přizpůsobí vašim znalostem a dovednostem. Naučíte se tak v daném čase více než ve skupině.
  • Je dostatek prostoru na procvičování a Vaše dotazy.
  • Čas a délku výukových bloků si domlouváte s lektorkou. Někdo potřebuje intenzivní celodenní kurz, někomu vyhovují spíše kratší výukové bloky a to právě individuální výuka dokáže dobře zohlednit. Kurz může začít hned po objednání.
  • U počítačových kurzů si můžete si donést vlastní notebook a učit se přímo na něm. Pokud by v něm některé vyučované programy chyběly, bude vám zapůjčena pro výuku naše technika.

Variantou individuálních kurzů jsou kurzy pro dvojici či malou skupinu. Tyto kurzy navštěvujete se svými přáteli a nebo kolegy (jako uzavřená skupina s počtem osob, který si stanovíte sami). Všechny parametry kurzu si volíte sami podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků.

V ceně kurzu je zahrnut poradenský servis - měsíc po skončení kurzu můžete telefonicky, popř. e-mailem konzultovat dotazy s lektorkou.

Po objednání individuálního kurzu Vás budeme vždy kontaktovat a domluvíme se s Vámi a obsahu a průběhu výuky tak, aby Vám, co nejvíce vyhovovala.

Kurzy s termíny

U kurzů vypsaných pro více klientů hledíme na to, aby pro ně kurz, který si vybrali, byl co nejvíce přínosný. Neučíme tak nikdy více než 6 klientů zároveň, u některých kurzů je počet účastníků dokonce snížen na 4. Lektor má tak dostatek času a prostoru se Vám věnovat a pomoci Vám osvojit si vybranou techniku či učivo.