KONTAKTY

LS kurzy
Na nábřeží 1
370 01 České Budějovice
tel: +420 777 134 011
lskurzy@gmail.com

PRŮBĚH KURZŮ, REFERENCE, FOTO » REFERENCE
Reference účastníků kurzů

Kurzy šití

Kurzy počítačů pro seniory

 

Vážená paní inženýrko , jsem moc rád, že jsem se přihlásil v Jihočeské universitě v Českých Budějovicích- universita třetího věku právě do počítačového kurzu , kde jste garantem a lektorkou. Možná , že jako důchodce, i když chirurg, který s počítačem pracoval, jsem asi přecenil své schopnosti a zařadil jsem se do kategorie mírně pokročilé. Měl jsem pocit, že stačí zvládnout nějaký medicinský program a psaní e-mailů, ale pod Vašim dohledem jsem poznal i další " kouzla " a možnosti práce na počítači  v různých programech atd. Musím nutně vyzvednout Vaše pedagogické a hlavně odborné znalosti a hlavně Vaší míru trpělivosti a tolerance při výuce s námi " důchodci", kteří měli k této činnosti úctu a strach zároveň- mluvím hlavně za sebe, ale postupně já sám jsem našel v možnostech využití doposud toho, co jste nás naučila zalíbení a mám sám radost , jak nové poznatky dokáži přenést do všedního života. Moc  Vám ještě jednou za vše děkuji a buďte stále tak milá a skvělá, jako dosud.

S úctou MUDr. Vlček  František

 

Jsem důchodce a od roku 2008 navštěvujeme s manželkou Univerzitu třetího věku na Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích. Poslední čtyři semestry navštěvuji Zdravotně sociální fakultu, kde nás vyučuje paní Ing Lenka Smržová. Navštěvuji kurz Výpočetní techniky. S její prací a to nejen já, jsem velmi spokojen, probíranou látku srozumitelně vysvětlí, vždy na hodině zopakuje předešlou látku, domácí úkoly nám zkontroluje a poukáže na případné nedostatky, nebo co lze zlepšit. Ve třídě jsme již pouze důchodci a na její hodinu se vždy těšíme. Paní Ing. Lenku Smržovou plně doporučuji ať již ke studiu jedinců tak i kolektivu.

 Ing. Josef Smitka

 

Navštěvuji již třetí "Počítačový kurz",nyní pro středně pokročilé 2,který vede p.ing.Smržová a jsem s výukou moc spokojená . Hodiny jsou vedené v přátelské atmosféře, s hezkým přístupem k nám , studentům U3V. Jsou vždy připravené tak, abychom zopakovali a upevnili si starší znalosti a naučili se zase něco nového včetně zadání domácího úkolu.
Pozitivem je také možnost pracovat na svém noteboku,kterou řada spolužáků také využívá. Ráda bych se přihlásila do pokračování tohoto kurzu i v příštím akademickám roce.

Se srdečným pozdravem PaedDr Jana Králová

 

přístupem vyvolat zájem o zvládnutí práce na PC i u nás ....sátiletých. Oceňuji Vaši trpělivost s našimi, ne vždy pohotovými reakcemi, a schopnost všechno  srozumitelně a jednoduše vysvětlit. Výsledkem je, že jsme všechny přišly jako úplné začátečnice a postupně jsme od elementárních pojmů zvládly pracovat v MS Word, MS Excel a MS Power point, a co je důležité, využívat tyto znalosti v praxi. S Vaším propracovaným systémem výuky jsme si poradily s celou řadou prací s tímto softwarem. Důmyslně vymyšlené "domácí úkoly" i kontrolní zadání nás vždy zaujaly a naučily nás samostatně pracovat. 

I přesto, že je nás početná skupina, volíte vždy individuální přístup. A proto se všechny těšíme na další kurz a každou další lekci, kterou v přátelské atmosféře rozvíjíte naši počítačovou gramotnost a seznamujete nás s novými informačními technologiemi a učíte nás je využívat. 

                                                                                         S pozdravem Vaše vděčná žákyně Pavla Veselá :-D

 

Dobrý den, Lenko, reference k Vaší výuce jsou jen samé pozitivní. Vstřícnost, výklad srozumitelný, ochota vše vysvětlit, příjemná atmosféra.

Děkuji a zdravím, Havránková

 

Dobrý den Leničko, jsem moc ráda, že jsme se potkaly. Na výuku k Vám chodím moc ráda. Kde bych bez Vás byla. A tolik věcí, které jsem se naučila už se mi v životě hodilo, např posílání fotek, práci se složkama, skenování a další a další. Chtělo by to víc samostuidia, ale to je můj problém.  Někdy se zdá, že tři lidi (žáci) jsou  moc. Když každý řešíme něco jiného, tak to potom nevíte komu se dřív věnovat. Ale ve smíšených třídách,  jednotřídkách to taky tak nějak funguje. Já jsem spokojená. Mějte se hezky. Brůžková