KONTAKTY

LS kurzy
Na nábřeží 1
370 01 České Budějovice
tel: +420 777 134 011
lskurzy@gmail.com

Kurzy předení a plstění

V nabídce najdete kurzy zpracování ovčí vlny. Můžete se naučit pouze některé z technik (plstění, předení) či ovládnout celý proces zpracování vlny od ostříhání po finální výrobek.

Stejně jako u počítačových kurzů preferuji i u kurzů tvořivých práci s jednotlivci či malou skupinou. Budu se Vám tak moci 100% věnovat a opravdu se naučíte, co potřebujete. Výuka bude probíhat v příjemném prostředí malé učebny v historickém domě přímo v centru Českých Budějovic.

U kurzů nejsou uvedeny termíny. Ty si domluvíme spolu při objednání kurzu, může jít i o časné ranní hodiny, podvečerní či víkendové kuzy. Navrhně datum a čas, který Vám vyhovúje.

U každého kurzu jsou uvedeny 2-3 varianty. Základní kurz je kalkulován na účast jednoho klienta. Pokud chcete se kurzu zúčastnit ve dvojici či s několika kamarádkami, vyberte si některou z variant. Kurz Vás tak vyjde na osobu levněji.

Pokud se chcete účastnit kurzu a nemáte hlídání pro děti, kontaktujte mne. Po vzájemné domluvě je možné vzít děti s sebou.

Nabízím  Vám také  spoluráci s Vaší výtvarnou dílnou, školou, umělecký či řemeslným atelierém, mateřským centrem. Pokud pořádáte řemeslný trh či jinou podobnou akci, můžeme se domluvit na ukázce předení či plstění či přípravě dílny pro děti.